ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9018656
nr 901 8656
Sent 1800-tal, 58 x 64, fd spegellampett
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 juni 2014
kl 18:48:47
30/6 18:21:23
350 kr
30/6 18:43:48